حل مشكل تضمين حق توقف و برگشت كانتينر

عضو هيات مديره انجمن كشتيراني و خدمات وابسته با اشاره به اینکه مشكل تضمين‌‌هاي حق توقف و برگشت كانتنير به زودي برطرف مي‌شود، گفت: خوشبختانه تعرفه‌هايي كه انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ارائه كرده مصوب شده است و مشكل صاحبان كالا و شركت‌هاي حمل‌ونقل بين‌المللي در این باره برطرف مي‌شود.
به گزارش سی نیوز، حسين ناجي‌پور به تعاملات بسيار خوب انجمن و كميسيون فرعي شوراي عالي ترابري اشاره کرد و افزود: تاكنون تصميمات خوبي در اين كميسيون گرفته شده‌است؛ خوشبختانه موارد صنفي که در گذشته انجمن دخالتي در شكل‌گيري آن نداشت در حال حاضر با نظرخواهي از انجمن انجام مي‌شود.
وی با اشاره به تعاملات با سازمان بنادر و دريانوردي، ادامه داد: در حال حاضر بخشی از مسووليت‌هاي اداره امور شرکت‌های سازمان بنادر و دریانوردی به انجمن محول شده و به این ترتیب مشکلات و مسائل مربوط به شركت‌ها از طريق انجمن به دفتر امور شركت‌هاي سازمان بنادر و دريانوردي منعكس می‌شود.
ناجي‌پور در ادامه گفت: خلاف تمام كشورهاي دنيا، در ایران تعرفه ريلي‌ها در مقايسه با جاده بسيار گران است. همچنين علاوه بر گرانی، حمل و نقل ریلی با كندي سرعت هم مواجه است. هر چند سعي شده كندي سرعت كاهش پيدا كند اما هنوز در مقايسه با حمل‌ونقل جاده‌اي ايده‌آل نیست.
وی همجنین به بخش آموزش انجمن و پیشرفت‌های صورت گرفته در این بخش اشاره کرد و افزود: در این خصوص دوره‌هاي آموزشي خوبي براي اعضاي انجمن ترتيب داده شده است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments