حضور رئیس و نایب رئیس فدارسیون بین المللی فوناسبا در انجمن کشتیرانی

رئیس و نایب رئیس فدراسیون بین الملل بین المللی فوناسبا (Fonasba) با حضور در محل دبیر خانه انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته جلسه ای را با اعضای هیئت مدیره برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن کشتیرانی و خدامات وابسته، این جسله بنا به درخواست فدراسیون بین المللی فوناسبا مبنی بر تمایل این فدراسیون بین المللی برای ارتباط با ایران و انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته برگزار شد.

در این جلسه «گلن گاردن فیندلای» رئیس، و «عبدالعزیز مانتراچ» نایب رئیس و مسئدول بخش خاورمیانه و آفریقای فدراسیون فوناسبا و همچنین اعضای هیئت مدیره انجمن حضور داشتند.

در این جلسه نمایندگان فدارسیون فوناسبا به تشریح عملکرد این فدارسیون که با انجمن های کشتیرانی کشورهای مختلف در ارتباط است پرداخته و مزایای عضویت در این فدارسیون را برای اعضای هیئت مدیره انجمن تشریح کردند.

لازم به ذکر است فوناسبا یک فدارسیون بین المللی است که در سال 1969 تاسیس شده و دفتر مرکزی ان در لندن قرار دارد و هم اکنون 49 کشور عضو آن هستند.

این فدارسیون هرساله نشست هایی را برگزاری می کند که نشست آن در سال 2016 در ماه اکتبر و در لندن برگزار خواهد شد.

یادآوری می شود اصلی ترین برنامه این فدراسیون آموزش است. تحقیق در استانداردهای کیفی، روش های بازرسی بنادر که در حال حاضر بیش از 200 بندر را در 37 کشور پوشش می دهد و همچنین ارائه استانداردهای کیفی به انجمن های زیر مجموعه که تعداد آن به 24 عدد می رسد و شرکت های زیر مجموعه که به 375 شرکت افزایش یافته است و علاوه بر این بروز رسانی مدارک و اسناد استاندارد شده از قبیل:

Agency agreement

Gengeral, Agency agreement

International Broker Commission Clause

ISPC clause

Standrd port Agency

Sub Agency agreement

Standard line & Agency agreement

Web site (Linked in&Facebook)

 از جمله خدمات فدارسیون هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments