جزییات آمار تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی در ۱۰ ماه اخیر

براساس آمار و ارقام ارائه شده از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در 10 ماه گذشته از تمام بنادر ایران در مجموع ۱۱۸ میلیون و ۸۷۶ هزار ۶۹۱ میلیون تن تخلیه و بارگیری با رشد ۹.۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش انجام شده است.

به گزارش سی نیوز، در حالی که در ۱۰ماه اخیر از تمام بنادر ایران در مجموع ۱۱۸ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۶۹۱ تن بار تخلیه و بارگیری شده، این میزان نشان دهنده رشدی ۹.۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش است.

تخلیه و بارگیری کالای نفتی

از کل آمار ارایه شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۷۹ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۵۹۶ تن بوده که از این میزان سهم تخلیه ۳۴ میلیون و ۷۶۷ هزار و ۳۲۰ تن و سهم بارگیری ۴۵ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۲۷۶ تن گزارش شده است.

در ده  ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۲۷ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۴۱۷ تن و صادارت کالاهای نفتی ۳۹ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۲۰ تن بوده است.

در ده ماه امسال آمار ترانزیت نیز ۳ میلیون و ۸۰۴ هزار و ۷۳۱ تن اعلام شده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۳۸ میلیون و ۹۲۰ هزار و ۹۵ بوده که از این میزان سهم تخلیه ۱۶ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۳۵۳ تن و سهم بارگیری ۲۲ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۷۴۲ تن گزارش شده است.

در ده ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۲ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۸۸۱ تن و صادارت کالاهای نفتی ۲۰ میلیون و ۹۷ هزار و ۸۵۰ تن با افزایش ۶۹.۸ درصدی روبه رو بوده است.
در ۱۰ ماه امسال آمار ترانزیت برابر یک میلیون و ۳۷۶ هزار و ۹۰۲ تن اعلام شده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی در دی ماه سال ۹۵

در دی ماه سال جاری از تمامی بنادر ایران ۱۲ میلیون ۸۲۲ هزار و ۸۷۷ تن کالای نفتی و غیرنفتی تخلیه و بارگیری شد.

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۹ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۹۲۵ تن بوده که از این میزان سهم تخلیه ۴ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۴۰۹ تن و سهم بارگیری ۵ میلیون و ۷۹ هزار و ۵۱۶ تن گزارش شده است.

در دی  ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۳ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۶۶۹ و صادارت کالاهای غیرنفتی ۴ میلیون و ۳۳۵ هزار و ۲۰۲ تن بوده است.

در دی ماه امسال آمار ترانزیت نیز۳۹۲هزار و ۳۳۹ تن اعلام شده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۳ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۹۵۲ بوده که از این میزان سهم تخلیه ۱ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۸۹۹ تن و سهم بارگیری ۱ میلیون و ۹۰۶ هزار و ۵۳ تن گزارش شده است.

در دی ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۳۰۷ هزار و ۹۹ تن همینطور صادارت کالاهای نفتی ۱ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۴۰۸ تن با افزایش ۱۷.۳ درصدی بوده است.

در دی ماه امسال آمار ترانزیت برابر ۲۰۳ هزار و ۴۲۵ تن اعلام شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments