جزئیات آمار تخلیه بارگیری کالاهای نفتی و غیر نفتی از بنادر ایران

در حالی که در ۱۱ ماه منتهی به اسفند 95 از تمام بنادر ایران در مجموع ۱۳۲ میلیون و ۳۵۱ هزار و ۳۵۶ تن بار تخلیه و بارگیری شده، این میزان نشان دهنده رشدی ۹.۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش است.

به گزارش سی نیوز، در حالی که در ۱۱ ماه اخیر از تمام بنادر ایران در مجموع ۱۳۲ میلیون و ۳۵۱ هزار و ۳۵۶ تن بار تخلیه و بارگیری شده، این میزان نشان دهنده رشدی ۹.۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش است.

تخلیه و بارگیری کالای نفتی

از کل آمار ارایه شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۸۹ میلیون و ۷۷۲ هزار و ۹۲۶ تن بوده که از این میزان سهم تخلیه ۳۸ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۵۹۲ تن و سهم بارگیری ۵۱ میلیون و ۶۴ هزار و ۳۳۵ تن گزارش شده است.

در یازده  ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۳۰ میلیون و ۲۵۴ هزار و ۳۴۱ تن و صادارت کالاهای نفتی ۴۴ میلیون و ۶۲۸ هزار و ۴۵۷ تن بوده است.

در ۱۱ ماه سال 95 آمار ترانزیت نیز ۴ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۸۰۶ تن اعلام شده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۴۲ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۴۳۰ بوده که از این میزان سهم تخلیه ۱۸ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۸۸ تن و سهم بارگیری ۲۴ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۲۴۲ تن گزارش شده است.

در ۱۱ ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۳ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۱۸۷ تن و صادارت کالاهای نفتی ۲۱ میلیون و ۴۱۲ هزار و ۱۴۲ تن با افزایش ۵۵.۴ درصدی روبه رو بوده است.

در ۱۱ ماه امسال آمار ترانزیت برابر یک میلیون و ۵۷۴ هزار و ۴۰۷ تن اعلام شده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی در اسفند ماه سال ۹۵

در اسفند ماه سال جاری از تمامی بنادر ایران ۱۳ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۵۰۱ تن کالای نفتی و غیرنفتی تخلیه و بارگیری شد.

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۹ میلیون و ۷۵۹ هزار و ۹۶۷ تن بوده که از این میزان سهم تخلیه ۳ میلیون و ۹۳۰ هزار و ۶۸۸ تن و سهم بارگیری ۵ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۲۷۹ تن گزارش شده است.

در آخرین ماه سال ۹۵، واردات این نوع کالا ۲ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۳۴۰ و صادارت کالاهای غیرنفتی ۴ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۱۹۷ تن بوده است.

در این ماه آمار ترانزیت ۴۴۷هزار و ۷۵ تن اعلام شده است.

تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی

از کل آمار گفته شده مربوط به تخلیه و بارگیری کالاها، سهم تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۳ میلیون و ۵۶۹ هزار و ۵۳۴ بوده که از این میزان سهم تخلیه ۲ میلیون و ۱۱۲ هزار و ۸۳۴ تن و سهم بارگیری ۱ میلیون و ۴۵۶ هزار و ۷۰۰ تن گزارش شده است.

در اسفند ماه سال ۹۵، واردات کالاهای نفتی برابر ۳۷۴ هزار و ۳۰۶ تن و صادارت این نوع کالا برابر یکمیلیون و ۲۲۵ هزار و ۴۹۲ تن بوده است.

در اسفند ماه امسال آمار ترانزیت برابر ۱۹۷ هزار و ۵۰۵ تن اعلام شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments