توان جابه‌جايي کانتينر توسط DP World افزايش يافت

مقامات اپراتور ترمينالي اماراتي از جابه‌جايي 60 ميليون TEU کانتينر توسط اين اپراتور و افزايش 8.9 درصدي نسبت به پارسال خبر دادند.
به گزارش سی نیوز به نقل از مانا، مناطق اروپا، خاورميانه و آفريقا با جابه‌جايي 24.9 ميليون TEU در سال 2014 سهم بسزايي در اين رشد ايفا كردند. به طوریکه اين ميزان منجر به رشد 11.1 درصدي در اين مناطق نسبت به سال 2013 شد.
بنابراین گزارش، افزايش توانايي جابه جايي در كانال انگليس و بندر Embraport برزيل نيز 0.9 درصد از افزايش كل جابه‌جايي‌ها توسط اين اپراتور را به خود اختصاص دادند. مناطق اقيانوس آرام و شبه قاره هند با افزايش 8.9 درصدي موفق به جابه‌جايي 27.8 ميليون TEU تحت نظر اين اپراتور شدند. اين در حالي است كه قاره آمريكا و استراليا نيز با 1.06 درصد رشد، 7 ميليون TEU را جابجا كردند.
پيش از اين مديرعامل اين شركت اپراتوري، 5 درصد رشد جابه‌جايي ها را در سال 2014 تخمين زده بودند اما  DP World از اين تخمين فراتر رفته و به رشد كلي 8.9 درصدي كل جابه‌جايي ها در سال 2014 رسيد.
سلطان احمد بن سليمان با ابراز رضايت از عملكرد اين شركت در سال 2014 پیش بینی کرد که گسترش و افزايش حجم كالا در كشورهايي مانند هلند، تركيه، هند و امارات متحده عربي در سال 2015 موجب رشد هر چه بيشتر جابه‌جايي‌ها تحت كنترل شركت DP World  شود.
وي همچنين از توسعه هاب بندري بلژيك و افتتاح منطقه آزاد تجاری جبل علی (JAFZA) در سال جديد خبر داد كه خود سهم بسزايي در افزايش جابه جايي ها ايفا خواهند كرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments