تشکیل کمیته جذب سرمایه گذاری در بندر ماهشهر

فرماندار بندر ماهشهر از راه اندازی و تشکیل کمیته جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این بندر جنوبی خوزستان خبر داد و گفت: این کمیته با هدف شناسایی، جذب سرمایه گذار و ایجاد تسهیلات اداری و اعتمادسازی در ارتباط با سرمایه گذاری در بندر ماهشهر و در راستای کمک به اشتغال و توسعه و پیشرفت این منطقه مستعد راه اندازی شده است.
منصور قمر با اشاره به اینکه مبنای فعالیت این کمیته ، شناسایی ظرفیت‌های منطقه و مهیا کردن آنان برای سرمایه گذاری است تا با مشارکت بخش خصوصی و غیردولتی به اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی این بندر کمک شود، افزود: بندر ماهشهر از ظرفیت های فراوانی برخوردار است که با استفاده از آنان و دعوت از سرمایه گذاران می‌توان گام های بلندی برای توسعه این منطقه ساحلی و بندری برداشت.
قمر صنایع پایین دستی پتروشیمی، گردشگری آبی، تجارت و صادرات کالاهای غیرنفتی را از قابلیت‌های مهم سرمایه گذاری در بندر ماهشهر برشمرد و  تصریح کرد: سرمایه‌گذاری مولد در بخش های مختلف کلید توسعه و رونق اقتصادی بندر ماهشهر است.
وی بر حمایت کامل از سرمایه گذاران تاکید کرد و افزود: دولت تدبیر و امید شرایط و بستر لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و خارجی در شرایط  پسا برجام فراهم کرده است و باید قادر باشیم از این شرایط و بستر به نحو مطلوب استفاده کنیم.
بزرگترین زنجیره تولید مواد پتروشیمی در خاورمیانه با 22 واحد در شهرستان بندری ماهشهر فعال است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments