تسلیت انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته بمناست درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری که پس از سه دهه مجاهدت و تلاش برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی دعوت حق را لبیک گفتند ، به جامعه دریایی کشور و خانواده بزرگ سازمان بنادرودریانوردی تسلیت می گوید.

به گزارش روابط عمومی، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی شب گذشته بر اثر عارضه قلبی در سن 82 سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

ایشان همواره بر ضروت توسعه کشور تاکید داشت و در دیدار با فعالان دریایی عنوان داشته بودند که یکی از ضرورت ها و نیازهای توسعه کشور برخورداری از تمام ظرفیت های دریایی کشور است.

آیت الله هاشمی در سال جاری و در دیدار با اعضای هیأت عامل مدیران دریایی، سازمان بنادر و دریانوردی و انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به مناسبت هفته ملی دریانوردی با تأکید بر اهمیت و جایگاه صنعت دریانوردی در رشد و توسعه کشور، گفته بودند: قبل از انقلاب و تا اوایل آن حضور بسیار ضعیف و کمرنگی در دریا و صنایع دریایی و دریانوردی داشتیم و به گفته‌ی فرمانده نیروی دریایی آن زمان تا زانو بیشتر نمی‌توانستیم وارد دریا شویم و بیشتر کارکنان صنعت دریایی، افراد خارجی بودند. اما خوشبختانه امروز به برکت انقلاب اسلامی و تلاش مردم، به دستاوردها و جایگاه بسیار خوبی در حوزه بنادر و دریانوردی دست پیدا کرده‌ایم که البته این روند باید ادامه یابد.

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، این ضایعه بزرگ را  به جامعه دریایی کشور و خانواده بزرگ سازمان بنادرودریانوردی تسلیت می گوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments