تحلیل تین نیوز از تثبیت مدیریت در انجمن کشتیرانی

یک سایت خبری با اشاره به انتخابات هیئت مدیره انجمن کشتیرانی و خدات وابسته و همچنین ترکیب جدید هیئت مدیره این انجمن نوشت: در شرایط دشوار تحریم و شرایط ویژه پسابرجام، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته تجربه‌ای منحصر به فرد را کسب کرده است. تجربه‌ای که در شرایط ورود به اقتصاد جهانی دریا و در حالی که اقتصاد دریا چندان حال و روز خوشی ندارد، می‌تواند به عنوان برگ برنده محسوب شود.

به گزارش سی نیوز، تین نیوز در تحلیل خود می نویسد: نکته قابل تامل در انتخابات جدید تثبیت تقریبی هیئت‌مدیره پیشین است. جز افروز شریفیان، دیگر اعضای هیئت‌مدیره همان اعضای دوره قبل هستند و این می­‌تواند نشان­ دهنده رضایت و اعتماد اعضای انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به هیئت‌مدیره باشد.

در شرایط دشوار تحریم و شرایط ویژه پسابرجام، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته تجربه‌ای منحصر به فرد را کسب کرده است. تجربه‌ای که در شرایط ورود به اقتصاد جهانی دریا و در حالی که اقتصاد دریا چندان حال و روز خوشی ندارد، می‌تواند به عنوان برگ برنده محسوب شود.

با این حال نکته دیگری نیز در کار است. انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته با انتخابات 12 مهرماه و انتخابات دیروز مسیر تثبیت مدیریت را در پیش گرفته است. تثبیت مدیریت و احتراز از گسیختگی مدیریتی، تداوم یک مسیر و یک نگاه و سرمایه‌گذاری توامان بر شخصیت‌های حقیقی و حقوقی از جمله مسائلی است که سطوح مختلف سازمان و اداری ما از فقدان آن رنج می­‌برد.

با این تفاسیر می‌توان تثبیت این مدیریت را برای انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته مبارک دانست و امیدوار بود که در سال‌های آینده نگاه و مسیر کلی کشتیرانی در ایران حول یک هسته مشترک فکری شکل بگیرد. اتفاقی که می‌تواند تمرینی موثر برای بوروکراسی نه چندان کارآمد داخلی باشد.
لازم به ذکر استاولین جلسه هیئت مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته پس از انتخابات ۱۲ مهر، روز شنبه ۱۷ مهر در محل انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن، در این جلسه که با حضور تمامی اعضای هیئت مدیره برگزار شد به ترتیب و به اکثریت آرا، آقای «مسعود پل مه» به عنوان رئیس هیئت مدیره، آقای «امید ملک» به عنوان نایب رئیس و آقای «حسین ناجی پور» به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

بر همین اساس آقایان «محمد نیک پی»، «مهرشاد معین انصاری»، «روزبه مختاری» و سرکار خانم «افروز شریفیان» نیز سایر اعضای هیئت مدیره انجمن را تشکیل می دهند.

یادآور می شود در انتخابات ۱۲ مهر آرای زیر توسط نامزدها اخذ شد:

آقای مسعود پل مه ۸۷ رای

آقای محمد نیک پی ۸۰ رای

آقای امید ملک ۷۹ رای

خانم افروز شریفیان ۷۵ رای

آقای مهرشاد معین انصاری ۷۵ رای

آقای روزبه مختاری ۶۹ رای

آقای حسین ناجی پور ۶۸ رای

آقای فرداد فیروزپور ۵۷ رای

آقای سید ناصر باغبانی ۴۹ رای

آقای نیما روشنایی ۳۹ رای

آقای سینا مجدپور ۳۴ رای

برهمین اساس آقایان فیروزپور و باغبانی علی البدل های اول و دوم هیئت مدیره جدید انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته محسوب می شوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments