«تاید واتر» برنده مزایده بندر امیر آباد شد

شرکت تایدواتر خاورمیانه، در مزایده واگذاری بهره برداری از ترمینال شماره یک بندر امیرآباد، به عنوان اپراتور اول این بندر برنده و معرفی شد.

به گزارش سی نیوز به نقل از روابط عمومي منطقه ويژه اميرآباد قراداد پنج ساله بهره برداری ازترمینال شماره یک بندرامیرآباد با حضور مدیر عامل شرکت تایدواتر و مدیرمنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به امضاء رسید .

در این جلسه، كاپيتان خدمتگزار مدیر منطقه ويژه ،بندر ي امیرآباد ضمن تبریک عقد این قرارداد و تقدیر از عملکرد تایدواتر در مدت حضور 14 سال گذشته در این بندر و اعلام رضایت مشتریان و صاحبان کالا ، خواستار همکاری و کمک بیشتر تایدواتر جهت جذب کالا و مشتریان بالقوه و استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت ها و زیرساختهای این بندر گردید .

همچنین مهندس اعتصام مدیرعامل تایدواتر خاورمیانه نیز بر عزم جدی تایدواتر جهت ارائه خدمات با کیفیت و جلب بیشتر رضایت انواع گروه های ذینفع و در کنار آن، حضور در طرح های توسعه ای بندر نظیر احداث سیلوهای غلات تایدواتر در بندر امیرآباد که در بهمن ماه 1395 به بهره برداری خواهد رسید ، اشاره کرد و از ادامه سرمایه گذاری در این زمینه ها با ساخت انبارهای نگهداری کالا در محدوده بندر در آینده ای نزدیک خبر داد .

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments