بنادر آفریقای جنوبی هوشمند شدند

تمامی هشت بندر تجاری آفریقای جنوبی به سامانه یکپارچه مدیریت بندری (IPMS) مجهز شدند تا پس از نصب و اجرای موفق این سامانه در بندر Richards تمامی بنادر این کشور از مزایای این سامانه بهره ببرند.

به گزارش سی نیوز، پیش از این و در انتهای نوامبر 2015 اداره بنادر آفریقای جنوبی اقدام به نصب سامانه یکپارچه مدیریت بندری در بندر ریچاردز کرده بود و برای همین اطلاعات تمامی کاربران این بندر را در سامانه IPMS ثبت کرد.

برای نخستین بار پس از نصب این سامانه در بندر ریچاردز، کشتی مسافری MS Insignia توسط سامانه مدیریت یکپارچه بندری آفریقای جنوبی که از فناوری SmartPORT بهره می‎گیرد، وارد این بندر شد.

ریچارد ولیهو، رئیس اداره بنادر آفریقای جنوبی در این باره گفت: ما بسیار خوشحالیم که توانستیم این پروژه راهبردی را اجرا کنیم، هدف این پروژه حمایت از اهداف کلان تر اداره بنادر در راهبرد تقاضای بازار (MDS) خود است، این راهبرد از منظر بهره وری و تولید هم اکنون در سال چهارم خود قرار دارد. این پروژه در سال 2008 آغاز شد و در نتیجه امکان سنجی های مختلف، نیاز به اجرای سامانه ای تحت وب و خودکار برای بهبود فعالیت های بندری احساس شد.

بنابراین گزارش، سامانه IPMS در بنادر دوربان، کیپ تاون، سالدانا، الیزابت، انکوارا، ایست لاندن، ماسل بی، و ریچاردز نصب شده است.

پرستون کومو، مدیر بندر ریچاردز نیر گفت: جدا از رقابت فناورانه این سامانه، IPMS باعث افزایش شفافیت و بهره‎وری در بندر خواهد شد و جریان تجاری بندر را برای مشتریان، مسافران و سهامداران توسعه می‎دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments