برگزاری جلسه کمیته امور حقوقی و بیمه

کمیته امور حقوقی و بیمه انجمن کشتیرانی در تاریخ دوم بهمن ماه تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی، این جلسه با حضور آقایان «مسعود پل مه» رئیس هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، «میجد ورشوساز»، «سیامک قاسمی فر»، «امیرعلی برجی»، «رضا خادم پور» «فرهنگ قاسمی نژاد»، «کاظم طلائی پاشیری» و سرکار خانم «آزاده احراری» برگزار شد.

در آغاز جلسه آقای پل مه ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه با اشاره به اهمیت کمیته مذکور، عنوان داشت: مقفول ماندن مسائل صنف در شوراهای داوری و محاکم قضائی بدلیل عدم آگاهی قضات از نحوه عملکرد مسئولیت شرکت های نمایندگی خطوط کشتیرانی و مقرارت و قوانین بین الملل تجاری، حمل و نقل دریایی همواره از ضعف های عمده محسوب و در این خصوص صنف بسار مظلوم واقع شده است. و لاجرم در این حیطه ضرورت ایجاد کمیته با نگرش به مسائل صنف در رابطه با موضوع و در قالب امور حقوقی و بیمه می تواند در رفع بسیاری از پیچیدگی ها موارد مربوطه مثمر ثمر باشد.

حاضرین در جلسه ضمن بحث پیرامون موضوع از زوایای مختلف، اظهار امیدواری نمودند با همکاری اعضاء و امکانات و بضاعت صنف در این راستا گام های مثبتی بردارند.

در این جلسه همچنین با توجه به اعلام آمادگی جهت تصدی رئیس و نایب رئیسی کمیته، اعضای حاضر در جلسه ضمن رای گیری آقایان ورشو ساز و قاسمی فر را به ترتیب به عنوان رئیس و نایب رئیس کمیته امور حقوقی و بیمه انتخاب کردند. همچنین اقای امیرعلی برجی بعنوان منشی جلسات کمیته انتخاب شد و نیز پیشنهاد شد که با توجه به مسائل پیش رو برای یک ماه اول (یک ماه بعد از جلسه روز دوم بهمن) جلسلت کمیته هر هفته یکبار تشکیل و برای سایر ماه های آتی نیز هر دو هفته یکبار تشکیل شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments