برنامه‌های مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان

«اله مراد عفیفی پور» مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان، ضمن تشریح رویکردهای کاری خود برای ایجاد تحول در دو حوزه دریایی و بندری هرمزگان،گفت:عمده تلاش‌های صورت گرفته در حوزه دریایی و بندری توسط بخش خصوصی صورت می‌گیرد.

به گزارشسی نیوز، اله مراد عفیفی پور مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان طی سخنانی در جلسه معارفه خود ضمن تشریح وضعیت بنادر و سواحل کشور و عضویت ایران در ۲۷ کنوانسیون و پروتکل دریایی، به تشریح جایگاه مهم این استان در حوزه صنعت حمل‌ونقل دریایی پرداخت.

وی در ادامه رویکردهای کاری خود را برای ایجاد تحول در دو حوزه دریایی و بندری هرمزگان، تشریح کرد.

مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان از اعتقاد و باور قلبی خود به نقش نیروی انسانی در موفقیت‌های سازمانی نیز سخن گفت و اظهار داشت: عمده تلاش‌های صورت گرفته در حوزه دریایی و بندری توسط بخش خصوصی صورت می‌گیرد.

عفیفی پور خواستار تداوم حمایت‌های استاندار و نمایندگان مجلس از مجموعه بنادر هرمزگان شد و گفت: تلاش می‌کنم که امانتدار خوبی در پذیرش این مسئولیت باشم.

در این مراسم هم‌چنین ابراهیم ایدنی، به بیان گزارشی مفصل در پنج محور در خصوص عملکرد و دستاوردهای ۳۰ ماهه خود در زمان تصدی مدیریت بنادر و دریانوردی هرمزگان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بندر شهید رجایی، وی از حمایت‌های مدیرعامل، اعضای هیات عامل سازمان بنادر، استاندار و نمایندگان مجلس ابراز قدردانی کرد و ضمن معرفی مدیرکل جدید اظهار داشت: آقای عفیفی پور شخصیتی با تجارب دریایی، متخصص و دلسوز است که به دلیل تسلط و شناخت کامل نسبت به حوزه بندری و دریایی، تفکری توسعه‌گرا دارد.

ایدنی ضمن طلب حلالیت از تمامی مسئولان و کارکنان سازمان بنادر و همچنین فعالان بخش خصوصی، ابراز امیدواری کرد که مدیرکل جدید بتواند جایگاه بندر شهید رجایی را در چارچوب طرح جامع بنادر بازرگانی کشور ارتقاء دهد.

یادآور می شود در هفته گذشته باحکم محمد سعید نژادمدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، اله مراد عفیفی پور به عنوان مدیرکل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان منصوب شد .

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments