بررسی طرح بیمه برگشت سالم کانتینر و حق توقف در انجمن کشتیرانی

IMG_3243

جلسه بررسی طرح بیمه تضمین تعهدات تحویل‌گیرندگان کانتینر به مالکان کانتینر(طرح بیمه برگشت سالم کانتینر و حق توقف) در انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته برگزار شد.

به گزارش سی نیوز، در این جلسه که نمایندگانی از شورای‌عالی ترابری، اتحادیه حق‌العمل‌کاران گمرک ایران، انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی کالای مشهد مقدس، انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین المللی آذربایجان، انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی ایران، انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی استان تهران، شرکت کارگزاران بیمه حامیان پوشش فردا، انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین المللی خراسان و شرکت تامین ترابر ایرانیان و اعضای هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته حضور داشتند، وحید حائری، نماینده شرکت تامین ترابر ایرانیان به عنوان پیمانکار شرکت بیمه پاسارگاد به شرح و بررسی طرح پرداخت و شیوه اجرا و فرآیند این طرح را بیان کرد. همچنین نحوه ثبت‌نام و هزینه‌ بهره‌گیری از طرح و خسارت‌ها و هزینه تحت پوشش بابت حق توقف کانتینر توضیح داده شد.

بنابراین گزارش، پس از طرح پرسش‌های حاضران در جلسه و رفع ابهامات مقرر شد که حداکثر تا تاریخ 15 مهر 1394 این طرح به صورت آزمایشی اجرایی شود و تا پیش از این تاریخ انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به عنوان متولی امر، تاریخ و شرکت‌های داوطلب طرح را اعلام کند. همچنین کمیته‌ای متشکل از صنوف مرتبط با طرح بیمه برگشت سالم کانتینر و حق توقف در محل انجمن تشکیل شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.