بخشنامه دعوت به مشارکت در انتخابات هیئت مدیره انجمن کشتیرانی

اعضای هیئت مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته با صدور بخشنامه ای از اعضای این انجمن برای شرکت در انتخابات هیئت مدیره دعوت به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن، در این بخشنامه آمده است:

دیگر بار به فصل انتخابات رسیدم و منتخبین شما گرامیان در هیئت مدیره ضمن قدردانی و ادای احترام به یکایک اعضای محترم بابت ارشادات، انتقادات و حمایت های مالی، تجربی و معنوی بعمل آمده در سه سال گذشته تمایل دارد همسو با پیام های قبلی دبیرخانه و تعدادی از بزرگان و پیشکسوتان مجددا بر اهمیت انتخابات پیش رو و حضور نماینده محترم اعضاء در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در مورخه 95/07/12 تاکید نماید.

نیک می دانیم از یکسو تداوم فعالیتهای صنفی در گرو مسئولیت اجتماعی شرکتهاست و همکاریهای افراد در تشکلها همچنان نوپاست و نیازمند تمرین و ممارست بیشتر و از دیگر سو این پیمایش امدادی است و این مسئولیت از مدیران گرانقدر قبلی یه اعضاء این هیات مدیره منتقل شد و حتما بدست توانمند منتخبین آینده شما تا افق های روشن تر و سربلندی کلیه جامعه بندری و دریائی از قبیل مالکان کشتی، نمایندگان کشتیرانی، پایانه داران بنادر ایران، فورواردرهای محترم، شرکتهای بازرسی، غواصی، کامیونداران و …. تداوم خواهد یافت.

Entekhabat

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments