بازدید نوروزی مدیرعامل کشتیرانی از بندر انزلی و کشتی ناردیس

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با سفر به مرکز استان هرمزگان روند مسافرت های دریایی در بنادر شهید حقانی بندرعباس، شهید ذاکری قشم و هرمز را به صورت میدانی مورد بررسی و پایش قرار داد.

بر اساس گزارشات وارده آقایان : ” آرامی” معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان بنادر، “عفیفی پور” مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، “ضیایی” دبیر ستاد تسهیل سفر استان، اعضای کمیته حمل و نقل دریایی این ستاد و جمعی دیگر مسئولان استانی نیز در این برنامه حضور داشتند.

“محمد سعیدنژاد” معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن بازدید از روند ترددهای مسافری در بندر شهید حقانی بندرعباس، از بخش های مختلف بزرگترین بندر مسافری کشور بازدید کرد.

همچنین در جریان این بازدید، سه فروند شناور مسافری جدید به ناوگان پایتخت مسافرت های دریایی کشور  اضافه شد و علاوه برآن یک فروند کشتی گردشگری نیز کار خود را در آب های ساحلی بندرعباس به صورت رسمی آغاز کرد.

بازدید از فعالیت مهمانداران شناورهای مسافری که یک حوزه جدید فعالیتی در سازمان بنادر و دریانوردی محسوب می شود، از دیگر برنامه های حضور سعیدنژاد در بندر شهید حقانی بود.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه به جزیره رنگین کمانی خلیج فارس سفر کرد و ضمن بازدید از بخش های مختلف بندرگاه هرمز، از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مسافران

نوروزی و گردشگران این جزیره زیبای خلیج فارس قرار گرفت.

سعید نژاد همچنین در ایستگاه پایانی سفر خود به استان هرمزگان به جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس رفت و ضمن بازدید از بخش های مختلف پایانه مسافری دریایی بندر شهید ذاکری قشم، نحوه خدمات رسانی به مسافران را مورد ارزیابی و پایش قرار داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments