انجمن صنعت بانکرینگ ایران تأسیس شد

در نشست مجمع عمومی مؤسسان انجمن صنعت بانکرینگ ایران که با حضور معاون تشکل‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد، اعضای هیات مدیره، خزانه دار و دبیر این انجمن انتخاب شدند.
به گزارش سی نیوز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، معاون امور تشکل‌های اتاق ایران با تاکید بر اینکه در صورت ایجاد صحیح پایه‌های بخش خصوصی در وظایف و مأموریت‌های خود موفق خواهیم بود، گفت: ششم توسعه کشور با محوریت «توسعه پایدار» در حال تدوین است و ما نیز در بخش خصوصی اعتقاد داریم که با ایجاد یک نظام منظم و با حضور تمام بنگاه‌های فراگیر در بخش خصوصی، خواهیم توانست به اهداف توسعه ای خود برسیم.
هومن حاجی‌پور افزود: اتاق ایرن یک جایگاه قانونی با قدمت تاریخی و با زاویه نگاه بین‌المللی است و در تمام دنیا این نهاد بسیار مقتدر و صاحب نظر اصلی در مسائل جدی اقتصادی است.
وی تصریح کرد: قانون اتاق ایران قدیمی است و باید به روز رسانی شود و لازم است تلاش کنیم قانونی مترقی با توجه به بخش خصوصی ایجاد کنیم، البته در قانون فعلی نیز اتاق به عنوان مشاور سه قوه کشور معرفی شده است.
حاجی پور اضافه کرد: با توسعه سهم بانکرینگ با توجه به سهم این صنعت در جی دی پی کشور، می‌توان انتظار وقوع اتفاقات خوبی را داشت و امروز با پایه گذاری این انجمن، گام مهمی در حرکت به سوی این هدف برداشته می‎‌شود.
در ادامه جلسه مصطفی کشکولی از شرکت کالای پتروشیمی به عنوان رئیس هیئت مدیره، فرید عامری از شرکت بناگستر کرانه به عنوان نایب رئیس، سید علیرضا میر عزیزی از شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی قشم به عنوان منشی و عضو اصلی هیات مدیره و شهرام حاتمی از شرکت آلفابت و حبیب الله سیدان از شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره انجمن انتخاب شدند.
همچنین اساسنامه این انجمن تصویب و روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار این مجمع تعیین و حق عضویت آن 50 میلیون ریال و حق ورودیه آن نیز 50 میلیون ریال در نظر گرفته شد.
لینک کوتاه http://i.seanews.ir/Q4ggZ
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.