انتصاب سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌ها

«جبارعلی ذاکری» در حکمی به‌عنوان سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل منصوب شد.

به گزارش ختین نیوز، «سعیدمحمدزاده» مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل در حکمی، جبارعلی ذاکری را به‌عنوان سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌ها، به‌عنوان جایگزین سیدمسعود نصر آزادانی منصوب کرد.

ذاکری عضو هیئت‌علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در گروه مهندسی خط و سازه‌های ریلی است و سردبیری فصلنامه بین‌المللی پیشرفت در مهندسی راه‌آهن را نیز بر عهده دارد.

وی همچنین در سال 92 ریاست دانشکده مهندسی راه‌آهن را نیز بر عهده گرفت.

ذاکری دارای دکترای تخصصی مهندسی عمران – راه‌آهن از دانشگاه جیائوتونگ پکن در چین است که در مارس 2000، اخذ مدرک تحصیلی خود را اخذ کرده است.

وی همچنین مدرک کارشناسی ارشد را در رشته مهندسی عمران -سازه از دانشگاه تبریز در سال 1374 دریافت کرده و مدرک کارشناسی مهندسی عمران را نیز از همین دانشگاه در سال 1371 اخذ کرده است.

این استاد پرکار دانشگاه علم و صنعت دارای سوابق اجرایی فراوان در حوزه حمل‌ونقل ریلی، نویسنده و مترجم کتاب‌ها و مقالات علمی- پژوهشی متعدد، سردبیر و عضو تحریریه مجلات و ژورنال‌های خارجی و داخلی است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments