امضای قرارداد همکاری سازمان بنادر با مؤسسه رده بندی فرانسه

موافقـت نامه همکاری ارائه خدمات بازرسی های مشترک رده بندی ، بین سازمان بنادر و دریانوردی و مؤسسه رده بندی بیرو وریتاس فرانسه ( B.V) امضا شد .

به گزارش سی نیوز ، معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام این خبر گفت : براساس این موافقت نامه مؤسسه رده بندی بیرو وریتاس فرانسه می تواند به نیابت از سازمان بنادر و دریانوردی بازرسی های فنی و ایمنی کشتی های تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران را که منجر به صدور گواهینامه های کلاس و گواهینامه های فنی و ایمنی می شود،  انجام دهد .

«محمد راستاد» با اشاره به حضور مؤثر و فعالیت مجدد مؤسسه B.V در تقویت ناوگان تحت پرچم ایران ، توضیح داد : ترتیبی داده شد تا حضور مجدد مؤسسات رده بندی در کشور منوط به همکاری و امضای موافقت نامه با مؤسسات رده بندی داخلی باشد .

راستاد افزود :  مؤسسه رده بندی B.V فرانسه برای همکاری در ایران با مؤسسه رده بندی آسیا موافقت نامه همکاری امضا کرده است .

بنا به اعلام معاون امور دریایی سازمان بنادر ، این سازمان پیش از این نیز با دو مؤسسه رده بندی بین المللی عضو «آیاکس» قرارداد همکاری امضا کرده است وباچهار موسسه رده بندی دیگر(RINAایتالیا ،NKژاپن ،DNV-GLنروژ و آلمان و LRانگلیس )نیزدرآستانه عقدتفاهم نامه همکاری می باشد .

به گفته راستاد ، مؤسسه رده بندی  KRکره جنوبی و مؤسسه رده بندی CCS از چین  قرارداد دو جانبه با ایران منعقد کرده اند .

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments