الحاق نخستین یدک کش همیار ناجی در هرمزگان

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از الحاق نخستین یدک کش همیار جستجو و نجات دریایی در مسیر بندرعباس به جزایر خلیج فارس خبر داد.

به گزارش سی نیوز به نقل از مانا، مهدی نوفرستی با اشاره به اینکه یدک کش همیار ناجی “جولان 1” از این پس با 6 نفر نیروی آموزش دیده امدادی جستجو و نجات دریایی شناورهای سانحه دیده در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم و هرمز را انجام می دهد، افزود: این یدک کش همیار ناجی 20 متر طول دارد و تاکنون در دو عملیات سانحه آتش سوزی یدک کش “هوشمند” و بارج و یدک کش “کاشانی 3” با مرکز هماهنگی و جات دریایی هرمزگان همکاری داشته است.
به گفته معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، یدک کش همیار ناجی “جولان 1” به صورت 24 ساعته و دائمی برای هرگونه خدمات دریایی آماده است.
وی اضافه کرد: الحاق این یدک کش در راستای طرح حمایت از همیاران ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و عقد تفاهم نامه با مالک شناور انجام شد.
نوفرستی گفت: هم اکنون دو فروند شناور ناجی پیشرفته با امکانات نجات دریایی و سرعت بالا و یک فروند قایق RIB (قایق جستجو نجات مناطق کم عمق) در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم، هرمز و لنگرگاه بندرعباس فعالیت دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments