افزایش چشمگیر درآمدهای بنادر بوشهر

نخستین گردهمایی سال ۹۶، با حضور ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان و روسای مالی بنادر کشور با محوریت هماهنگی در بستن حسابهای مالی سال ١٣٩٥ و تبیین رئوس اهداف سال ٩٦ با تاکید بر نظم و انضباط و شفافیت مالی در بندر بوشهر برگزار شد.

به گزارش مارین تایمز، مدیرکل بنادرو دریانوردی استان بوشهر در این جلسه از افزایش درآمدهای بنادر و دریانوردی استان بوشهر خبر داد.

بنچاری گفت: افزایش چشمگیر درآمدهای بنادر استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال گذشته، نشان از افزایش فعالیت های صادراتی بنادری چون عسلویه و خارک پس از برجام دارد.

ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان بنادرو دریانوردی نیز گفت: ارتقاءسطح کنترل‎های داخلی، بازطراحی فرایند وصول درآمدهای سازمان و ارائه خدمات الکترونیکی مالی به مشتریان از مهمترین رئوس برنامه های اداره کل امور مالی این سازمان در سال ١٣٩٦ است.

حیدرفرزانه اظهار داشت: بندر بوشهر یکی از بنادری است که سازمان بنادر و دریانوردی به طور جدی بر روی آن سرمایه گذاری کرده است و با تحقق طرح توسعه بندر بوشهر در جزیره نگین، آینده روشن و درخشانی را پیش رو خواهد داشت.

وی اظهار داشت: در بحث وصول مطالبات بنادر استان بوشهر کارنامه موفقی داشته است و درواقع بنادر استان بوشهر یکی از بنادر پیشرو در وصول مطالبات است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments