ارجاع بندهای دریایی برنامه ششم به کمیته حمل و نقل مجلس

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعات دریایی برنامه ششم توسعه برای بررسی تکمیلی به کمیته حمل و نقل ارجاع شد.
به گزارش سی نیوز، سید مهدی هاشمی ابا اشاره به اینکه در جلسه امروز کمیسیون عمران که با حضور برخی مسئولان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، دو ماده از بندهای جدید برنامه پنج ساله ششم توسعه بررسی شد، افزود: در این جلسه موضوعات مربوط به حمل و نقل دریایی و هوایی مطرح و پیشنهاد مشارکت با بخش خصوصی در توسعه و بهره‌برداری همچنین اداره بنادر مربوطه مطرح شد که به دلیل قانع نشدن کمیسیون و کافی نبودن توضیحات ارائه شده، موضوع به کمیته حمل ونقل ارجاع شده تا بررسی‌های تکمیلی صورت گرفته، سپس به کمیسیون بازگشت داده شود.
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: یکی دیگر از بندهایی که در خصوص برنامه پنج ساله ششم توسعه به آن پرداخته شده موضوع تمدید برنامه انحصار نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه کشور بود که از سوی شرکت فرودگاه‌های کشور انجام می‌شود که این بحث نیز به دلیل عدم اقناع لازم و حاصل نشدن توضیحات کافی برای نمایندگان به کمیته حمل و نقل مجلس جهت بررسی ارجاع داده شد.
هاشمی در ادامه گفت: دو مورد از ماده برنامه پنج ساله ششم توسعه نیز مورد بررسی قرار گرفت که یکی از این ماده‌ها حفظ و دیگری به تصویب کمیسیون رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments