ابلاغ آیین‌نامه اجرایی مقاوله نامه کار دریایی

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مقاوله نامه های کار دریایی که به تصویب هیات وزیران رسیده بود به زودی ابلاغ می شود.
به گزارش سی نیوز، علی ربیعی با اشاره به اینکه ایران نیازمند به فجرهای جدید است، افزود: ایران به فجر امید و فجر موفقیت نیاز دارد و جوانان و تمامی افراد جامعه این حق را دارند که با امید به آینده و زندگی بهتر، زندگی کنند.
وی ادامه داد: جامعه ایران باید در همه حوزه ها موفق شود، شان، اعتبار وشایستگی جامعه ایران بیش از آن است که در حال حاضر وجود دارد. ملت ایران باید فجر بردباری را تجربه کنند و بیشتر در کنار هم قرار گیرند.
وزیر کار با تاکید بر اینکه باید درس اتحاد از انقلاب گرفته شود، تصریح کرد: امروز ایرانی‌ها باید بیش از گذشته در کنار هم باشند وتمام تلاش دولت تدبیر و امید این است که آینده بهتر برای ملت رقم زند، این دولت نمی‌خواهد با احاله کردن موضوعات به آینده وایجاد رضایت های کوتاه مدت، رضایت کسب کند.
ربیعی با اشاره به لغو تحریم‌ها گفت:  دولت با سختکوشی برجام را پشت سر گذاشته است و برجام الگوهایی از موفقیتهای ایرانی را در دل خود دارد.
وی با تاکید براینکه با لغو تحریم ها و شرایط جدید زمینه‌های فعالیت برای کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بیش از گذشته بوجود آمده است، افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم مقاوله نامه های دریایی را با ILO نهایی کرده است و به تصویب هیئت وزیران رساند. پیوستن به این مقاوله نامه کار بزرگی بود وهمچنین آیین نامه اجرایی آن بزودی ابلاغ می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه باید شرایط بهتری برای همه پرسنل در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران فراهم کرد اضافه کرد: باید کمک کرد که کشتیرانی هم فجر جدید و پیروزی های جدید را تجربه کند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments