آمادگی قبرس برای همکاری با شرکت ملی نفتکش ایران

معاون وزیر حمل و نقل قبرس در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از آمادگی کشورش برای همکاری با این شرکت خبر داد.

به گزارش سی نیوز، الکوس میخائیلیدس در راس هیاتی با حضور در شرکت ملی نفتکش ایران، با علی‎اکبر صفایی دیدار و در خصوص راه‎های توسعه همکاری‎ بین قبرس و این شرکت گفت‌وگو کرد.

معاون وزیر حمل و نقل قبرس در این دیدار با تبریک اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‎ها، آمادگی کشورش را برای افزایش همکاری‎ها با شرکت ملی نفتکش ایران اعلام کرد و افزود: قبرس به عنوان یک کشوری دریایی آمادگی دارد تا در زمینه‎های مختلف از جمله ثبت پرچم و سایر حوزه‎های مرتبط با حمل و نقل دریایی با شرکت ملی نفتکش ایران همکاری کند.

علی اکبر صفایی، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران هم در این دیدار گفت: ما از گذشته با قبرس همکاری داشته‎ایم و تمایل داریم که همکاری خود را با این کشور در زمینه‎های مختلف دریایی گسترش دهیم. بر این اساس با شرکت‎های این کشور در حال مذاکره هستیم و قصد داریم نه تنها در ایران بلکه در سطح جهان با یکدیگر همکاری داشته باشیم.

عضو هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران ابراز امیدواری کرد که این مذاکرات در آینده نزدیک به نتیجه برسد و از معاون وزیر حمل و نقل قبرس خواستار همکاری در حل مشکل شرکت ملی نفتکش ایران با یکی از بانک‎های این کشور شد که در این ارتباط میخائیلیدس نیز نسبت به همکاری و کمک کشور متبوعش در رفع این مشکل قول مساعد داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments