آمادگی آستاراخان روسیه برای ساخت کشتی و لایروب در بندر امیرآباد

وزیر حمل و نقل، صنعت و منابع طبیعی آستاراخان در دیدار از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد گفته است ‌آمادگی لازم برای همکاری در زمینه ساخت کشتی و لایروب با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در آستاراخان مهیا است.

به گزارش سی نیوز، «ردریک خارسیف» وزیر حمل و نقل، صنعت و منابع طبیعی آستاراخان روسیه به همراه مدیر منطقه ویژه اقتصادی لوتوس در راستای سفر دو روزه به مازندران از توانمندی های بندرامیرآباد بازدید کردند.

در این بازدید مسئولین بندرامیرآباد با اشاره به قابلیت های موجود، این بندر را از بزرگترین بنادر شمال کشور‌ عنوان کردند که با دارا بودن ١٠٦٠ هکتار پس کرانه، از ظرفیت بالایی در زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی برخوردار می باشد.

در ادامه این بازدید مسئولین بندرامیرآباد به بیان مسائل و مشکلاتی که کشتی های ایرانی در بندر آستاراخان با آن مواجه هستند پرداختند و بر رفع هر جه سربعتر آن تأکید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بنادر ،ردریک خارسیف نیز در این بازدید به ارائه گزارشی از منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستاراخان پرداخت و خاطرنشان کرد آمادگی لازم برای همکاری در زمینه ساخت کشتی و لایروب با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در آستاراخان مهیا است.

وزیر حمل و نقل ، صنعت و منابع طبیعی آستاراخان در پایان بازدید خود از بندرامیرآباد با بیان اینکه از دیدن توانمندی های این بندر با وسعت پهناورش شگفت زده شده است خواستار تشکیل جلسات متعدد فی مابین آستاراخان و بندرامیرآباد برای همکاری بیشتر اقتصادی و سرمایه گذاری در آینده نزدیک شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments