آغاز همکاری مشترک کشتیرانی و کشتی سازی

به گزارش مارین نیوز، نحوه همکاری مشترک شرکت کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ایزوایکو و شرکت کشتیرانی ج.ا.ا در جلسه مشترک میان استاندار هرمزگان، مدیران مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) و شرکت کشتیرانی جمهوری ایران بررسی شد.
جاسم جادری استاندار هرمزگان در این جلسه مشترک با اشاره به تحول چهار سال اخیر شرکت ایزوایکو و سوددهی آن گفت: این شرکت سهم عمده ای در ساخت شناور و کشتی و همچنین سکوهای استخراج گاز و نفت در کشو را دارد و رونق آن با حمایت کشتیرانی در سال ۹۶ بیشتر نیز  می شود.
مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز در این جلسه، مدیرعامل ایزوایکو را مدیر دلسوز و متخصص در صنعت دریا دانست و گفت: مدیریت ایزوایکو تمام تلاش خود را در رساندن این مجموعه به جایگاه واقعی خود در سالهای اخیر به کار بسته است.
محمد سعیدی افزود :‌ کشتیرانی در کنار ایزوایکو خواهد بود و سفارش های جدید را در سال ۹۶ خواهد داد و شرکت مشترک شکل عملیاتی به خود خواهد گرفت و تا چند روز آینده کشتی اقیانوس پیمای کاشان به ناوگان عملیاتی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خواهد پیوست .
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) هم  با قدردانی از نگاه کشتیرانی به صنعتی کشتی سازی  در سال های اخیر گفت : امروز فعالیت مشترک کشتیرانی و ایزوایکو در شرکت پرشیا هرمز عملکرد بی نظیری را طی ۴ سال اخیر در پی داشته است و تعمیرات کشتی به بازه ی زمانی استاندارد جهانی خود رسیده است.
حمید رضاییان اصل اظهار داشت: برنامه ایزوایکو در سال ۹۶ بر اساس فرمایش رهبری معظم انقلاب اسلامی و شعار سال یک برنامه راهبردی و مفصل است که در حوزه مشترک با کشتیرانی نیز نمود دارد.
مدیرعامل ایزوایکو خاطر نشان کرد: کار مشترکی که اواخر سال گذشته در مجموعه شرکت عظیم گسترش این مجتمع آغاز شده نیز یک راهبرد اساسی است که رونق و همکاری مشترک مجدد کشتیرانی و کشتی سازی و مانند پرشیا هرمز در این مجموعه در پی خواهد داشت.
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments