مجوز بهره‌برداری از سه بندر صیادی خوزستان تمدید شد

معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: سه بندر صیادی خور سمایلی، خور دورق ( شادگان) و بندر سجافی در هندیجان ، طی مجوز کمیته صدور مجوز سازه های ساحلی و دریایی سازمان بنادر و دریانوردی برای یک دوره زمانی دیگر تمدید شد.
به گزارش سی نیوز، آیت اله رضازاده افزود: مجوز بهره‌برداری از سه بندر صیادی استان خوزستان را که متعلق به سازمان شیلات ایران بود کمیته ساماندهی اسکله‌ها و شناوران استان و کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی پس از بررسی صلاحیت‌های لازم تمدید کردند.
وی ادامه داد: سه بندر صیادی خور سمایلی، خور دورق ( شادگان) و  بندر سجافی در هندیجان، با مجوز کمیته صدور مجوز سازه‌های ساحلی و دریایی سازمان بنادر و دریانوردی برای یک دوره زمانی دیگر تمدید شد.
رضازاده گفت: صدور هرگونه مجوز ساخت و بهره‌برداری از اسکله و تاسیسات ساحلی و دریایی در محدوده  سواحل کشور به استناد بند ۲۲ از ماده ۳ فصل دوم آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ مجلسین و ماده واحده شماره ۱۸۴۲۳ مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی، فقط به عهده سازمان بنادر و دریانوردی است،  بر همین اساس کمیته صدور مجوز سازه‌های ساحلی و دریایی به استناد دستورالعمل‌های قانونی، رسیدگی به درخواست متقاضیان طرح‌های ساحلی را بر عهده دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.