مجمع فوق‌العاده انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به حد نصاب نرسید

مجمع فوق‌العاده انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به دلیل عدم حضور اعضاء به حد نصاب نرسید.

majma fogholadeh1

به گزارش سی نیوز، در این مجمع که از ساعت 14 روز شنبه پنجم دی 1394 آغاز شد و تا 14:45 به حدنصاب نصف اعضا به‌علاوه یک نرسیدو به این صورت و با هماهنگی نمایندگان وزارت کشور و اتاق بازرگانی از رسمیت افتاد.

بنابراین گزارش، مسعود پل‌مه، رئیس هیات مدیره انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته در این مجمع با اشاره به دستور جلسه مجمع درباره اقدامات انجمن برای عضویت در اتاق بازرگانی توضیحاتی ارائه کرد. همچنین درباره ایجاد دانشگاه علمی کاربردی در انجمن و ایجاد دفتر تخصصی کارشناسان دادگستری برای تجارت دریایی به صورت اجمالی مواردی را برای اعضای حاضر بیان کرد.

در ادامه جلسه تعدادی از اعضا حاضر درباره مشکل 3 درصد مالیات تکلیفی که قرار بود برای شرکت‌های بین‌المللی حذف شود که این مهم  اتفاق نیفتاده، سخن گفتند که امید ملک، خزانه‎دار انجمن گفت: ما در حال پیگیری موضوع از طریق اتاق هستیم و به زودی اطلاعات کامل را در اختیار اعضا می‌گذاریم.

بر اساس این گزارش، به دلیل به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی، مجمع آتی با حضور هر تعداد از اعضاء رسمیت یافته و موضوع انتزاع انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته از وزارت کشور با توجه به عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران به رای گذاشته می‌‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.