حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه صنایع دریایی روسیه

دبیرستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت فناوری ریاست جمهوری گفت: سیزدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی در روسیه برگزار می شود و شرکت های ایرانی در این نمایشگاه حضور دارند.
به گزارش سی نیوز، محمد سعید سیف با اشاره به برگزاری نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی روسیه (Neva۲۰۱۵ ) افزود: این نمایشگاه از ۳۱شهریور تا سوم مهر ۱۳۹۴در سن پترزبورگ روسیه برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه هر دو سال یکبار برگزار می شود، اضافه کرد: در این نمایشگاه ۹۰۰ شرکت فعال در حوزه صنایع دریایی از ۵۵ کشور جهان حضور دارند و پیش بینی می‌شود از آن ۱۵هزار نفر بازدید کنند.
به گفته سیف، شرکت‌های فعال در زمینه «نفت،گاز و پتروشیمی»، « ساحلی و فراساحلی»، «بنادر و دریانوردی»، «ساخت و تعمیر»، «صنایع دریایی»، «خدمات بندری»، «تامین تجهیزات دریایی»و «حمل و نقل دریایی» در این نمایشگاه صنایع دریایی و دریا نوردی حضور دارند.
دبیرستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی با تاکید بر اینکه تاکنون ۱۵ شرکت ایرانی برای شرکت در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند، تصریح کرد: با حضور شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه، زمینه ارتباط با کشورهای دیگر فراهم می شود. البته حضور شرکت‌های ایرانی با همکاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری و انجمن مهندسی دریایی انجام می‌شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.