توان جابه‌جایی کانتینر توسط DP World افزایش یافت

مقامات اپراتور ترمینالی اماراتی از جابه‌جایی ۶۰ میلیون TEU کانتینر توسط این اپراتور و افزایش ۸.۹ درصدی نسبت به پارسال خبر دادند.
به گزارش سی نیوز به نقل از مانا، مناطق اروپا، خاورمیانه و آفریقا با جابه‌جایی ۲۴.۹ میلیون TEU در سال ۲۰۱۴ سهم بسزایی در این رشد ایفا کردند. به طوریکه این میزان منجر به رشد ۱۱.۱ درصدی در این مناطق نسبت به سال ۲۰۱۳ شد.
بنابراین گزارش، افزایش توانایی جابه جایی در کانال انگلیس و بندر Embraport برزیل نیز ۰.۹ درصد از افزایش کل جابه‌جایی‌ها توسط این اپراتور را به خود اختصاص دادند. مناطق اقیانوس آرام و شبه قاره هند با افزایش ۸.۹ درصدی موفق به جابه‌جایی ۲۷.۸ میلیون TEU تحت نظر این اپراتور شدند. این در حالی است که قاره آمریکا و استرالیا نیز با ۱.۰۶ درصد رشد، ۷ میلیون TEU را جابجا کردند.
پیش از این مدیرعامل این شرکت اپراتوری، ۵ درصد رشد جابه‌جایی ها را در سال ۲۰۱۴ تخمین زده بودند اما  DP World از این تخمین فراتر رفته و به رشد کلی ۸.۹ درصدی کل جابه‌جایی ها در سال ۲۰۱۴ رسید.
سلطان احمد بن سلیمان با ابراز رضایت از عملکرد این شرکت در سال ۲۰۱۴ پیش بینی کرد که گسترش و افزایش حجم کالا در کشورهایی مانند هلند، ترکیه، هند و امارات متحده عربی در سال ۲۰۱۵ موجب رشد هر چه بیشتر جابه‌جایی‌ها تحت کنترل شرکت DP World  شود.
وی همچنین از توسعه هاب بندری بلژیک و افتتاح منطقه آزاد تجاری جبل علی (JAFZA) در سال جدید خبر داد که خود سهم بسزایی در افزایش جابه جایی ها ایفا خواهند کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.